Kalbin Astrolojisi

 

Kalbinin Arzusu nedir?

Bu hayata neyi öğrenmek ve öğretmek üzere geldin?

Potansiyellerin nelerdir?

 

Bütün bu soruların cevabı için

 Yıldızların Rehberliğine Hoş Geldiniz! 

Kalbin Astrolojisi Nedir?

Bu hayatta gerçekte kim olduğunu bilmek, yaşam amacının ne olduğunu öğrenmek, hangi potansiyellerinin olduğunu fark etmek kişinin yaşantısına büyük ışık tutar.

Bizler beden, zihin ve ruh üçlemesinden oluşuruz. Bu üçlemede Kalbin yeri çok önemlidir. Hem Ruh'un bulunduğu yer, hem bedene ait, hem de beyini yönlendiren merkezdir. Kalbin gerçeğini anlamak, hayatta gerçekleştirmek istediğimiz arzularımızı keşfetmek, kalbimizin ışığında ilerlemek için Kalbin Astrolojisine başvururuz.

Ruhumuzun derinliklerinde saklı olan keşfedilmeyi bekleyen birçok yönümüz bulunmaktadır. Bu yönler fark edilmediğinde, hayat amacı gerçekleştirilmediğinde karşımıza birtakım olaylar, kişiler çıkarak bize kısır döngüde yaşatabilir.

Bu noktada Astroloji yardımı ile doğmadan önceki etkiler ve doğduktan sonraki etkileri anlamak,  neden-sonuç ilişkileri açıklığa kavuşturmamıza yardımcı olur.

Çalışma İçeriği Nedir?

Bu çalışma, kişilerin kalplerini keşfetmesi ve hayattaki yönlerini bulmalarına yardımcı olması amacıyla yapılan özel bir çalışmadır. Bu seanslarda beden, zihin ve ruh dengesini sağlayacak meditatif çalışmalarda yapılabilmektedir.